Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Stypendia ;)
Autor Wiadomość
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2007-02-06, 14:59   

my się dzielilismy tematami, każdy się zaszywał w innym kącie i uczył - potem robił wykład kolegom, zaznaczał co jest ważne, co trzeba na pewno powiedziec na egzaminie - dawał kartkę z tym co trzeba wykuc - taki system był ;)
_________________
 
 
Ania 
Znikopis


Pomogła: 8 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 26 Sty 2007
Posty: 5061
Wysłany: 2007-02-06, 15:23   

u mnie to wygląda tak:
na jednym końcu kanapy ja na drugim M. robimy zadania jak jest problem to rozgryzamy wspólnie... gorzej jak któres z nas ma nastrój do nauki a drugie zupełnie nie... wtedy to sie kupy nie trzyma...
_________________
Creation. That is why we are here.
 
 
markosciel
Nieśmiałek

Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 16
Wysłany: 2007-02-06, 23:48   

Nefra napisał/a:
ale jak zrozumielismy że dają kasę za naukę to zrozumielismy że aby brac urlop to trzeba miec od razu jakis nowy lepszy sosób na kasę


Za moich czasów stypendium naukowe wymagało zbyt wiela zachodu - żeby mieć średnią do niego uprawniającą - trzeba było poświęcać zbyt dużo cennego czasu, który potrzebny była na zarabianie pieniędzy, imprezowanie i jeżdżenie po świecie (co zresztą wiązało się z dwoma poprzednimi zajęciami) - a efekt w postaci kasy był nieproporcjonalny do efektów (czytaj - wysokości stypendium). A summa summarum - efekt nie był najgorszy. W swoim zawodzie myślę, że mieszczę się wsród pierwszych kilkuset osób w Polsce.
 
 
Ivka 
Krótkopis
desperatka :)


Pomogła: 2 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 136
Skąd: Sieradz
Wysłany: 2007-03-14, 21:04   

No ja tak się składa, że załapałam się na stypendium i co miesiąc na konto wpada 250zł w sumie za nic ;P Aaale przydaje się przydaje
_________________
"Większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę"

http://ivka86.blogspot.com
 
 
 
air 
Wierszokleta


Pomógł: 3 razy
Wiek: 113
Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 460
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-03-15, 00:26   

ja sie nie ucze i dostaje, a dostaje za to ze jestem wyjatkowy na swoj sposob i niepowtarzalny (tak to moge ujac i niekoniecznie chodzi o pozytywne znaczenie tego co napisalem)
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=yj-Rft_zy8E

http://www.youtube.com/watch?v=UditWS5EAbI
 
 
 
Jelsky 
Bajarz
syn marnotrawny


Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 1290
Skąd: W-wa
Wysłany: 2007-03-15, 10:56   

air_ogame napisał/a:
dostaje za to ze jestem wyjatkowy na swoj sposob i niepowtarzalny

Każdy z nas taki jest. Stypendium chcę :beczy: ! Więcej nawet - ja żądam! Za swoją wyjątkowość! Gdzie takie rozdają? ;)
 
 
air 
Wierszokleta


Pomógł: 3 razy
Wiek: 113
Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 460
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-03-15, 13:38   

sory, lekka pomylkam ja dostaje kase ale nie za wyniki, ale uwiez mi Jelsky, nie chcial bys tych pieniedzy
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=yj-Rft_zy8E

http://www.youtube.com/watch?v=UditWS5EAbI
 
 
 
Lolka 
Gryzipiórek


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Kwi 2007
Posty: 229
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2007-04-11, 18:03   

a ja sobie nie moge wyobrazic jak to jest na studiach, moze poczuje ten smak, moze nie :( nie wiem.. - zobaczymy czy maturke zdam. Mam jednak wrazenie, ze po podstawowych maturach raczej swiata nie zwojuje, wiec pozostaja mi studia zaoczne, to nie to samo, co dzienne, ale jednak wyjde moze choc przez weekend do ludzi, zmienie otoczenie, Belchatow jest jednak bardzo nudnym miastem..... jeszcze zastanawiam sie nad stosunkami miedzynarodowymi, tylko ta historia...
 
 
sirion 
Administrator

Pomógł: 7 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 2736
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-04-11, 18:25   

Cytat:
jeszcze zastanawiam sie nad stosunkami miedzynarodowymi, tylko ta historia...


historia nie jest trudna :)
_________________
mateuszdomanski at hotmail.com
 
 
Lolka 
Gryzipiórek


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Kwi 2007
Posty: 229
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2007-04-11, 18:30   

ale jest duzo dat, mozna sie zamotac, jak ja widze ta moja wielka encyklopedie hitoryczna i sama ksiege historii Polski - to mnie skreca - fakt, to jest ciekawe, ale duuuzy zakres wiedzy obejmuje..
 
 
ene 
Znikopis
eee.. ne!


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 6580
Wysłany: 2007-04-11, 19:32   

ogame ja tez w pewnym sensie dostaję stypendium za swą wyjątkowość :P heh, fajnie to ująłeś ;)

Jelsky - pieniążki to zawsze pieniążki, ale jak miałbyś do wyboru moją wyjątkowość i kasę za to to wolalbys żyć bez tego.. i wcale nie dlatego ze kasa mała ;)
_________________
...
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2007-04-11, 23:39   

hmmm... ja też dostawałam stypendium za swoją wyjatkowosć - wyjątkowo dobrze się zakręciłam by mieć wysoką średnią ;) ;P
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group