Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
proszę o wyjaśnienie mi...
Autor Wiadomość
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2009-03-20, 00:50   

jest :>
_________________
 
 
madziaro 
Znikopis
fiefiórka


Pomogła: 8 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 29 Sty 2007
Posty: 9908
Skąd: Jaworzno/Petawawa, ON
Wysłany: 2009-03-20, 01:24   

offtopa zrobię:
uuu, człowiek na chwilę sobie pójdzie i już się samobiczują :>

Żurawku :tuli: , będzie lepiej, nie ma innego wyjścia :)
_________________
Nie wszystko złoto, co się świeci,
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon.
 
 
andy
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-20, 13:34   

Chyba tylko admin może. Mod może tylko przywalić. Chociaż tutaj może być inaczej?
 
 
necro 
Administrator
Mistrz Straszenia


Pomógł: 18 razy
Wiek: 109
Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 2699
Skąd: f451
Wysłany: 2009-03-20, 13:56   

z tego co wiem moderator moze wlasne ostrzeżenia kasować ... a ja wykasuje dopiero jak sam będzie chcial :D
_________________
"- Nie wiedziałem, że wszyscy przeszliście na buddyzm i mówicie językiem ciasteczek szczęścia."

Hamilton Peter F

 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2012-11-17, 23:02   

Jak to jest, ze pojawia sie nowy czlowiek na fotum, nie napisal jednego slowa w powitalni, ze juz o powitalny m watku szemrac nie bede, ale nagle wszyscy z nim rozmawiaja i jest ok. Bo znacie z innego forum? A jak inni uczestnicy w f451 nie znaja, to znaczy' ze maja poznac goscia po wypowiedziach, bo on na innych prawach i nie musi napisac w[ powitalni kilku slow o sobie? [/URL]
_________________
 
 
necro 
Administrator
Mistrz Straszenia


Pomógł: 18 razy
Wiek: 109
Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 2699
Skąd: f451
Wysłany: 2012-11-17, 23:24   

Cytat:
Jak to jest, ze pojawia sie nowy czlowiek na fotum, nie napisal jednego slowa w powitalni, ze juz o powitalny m watku szemrac nie bede, ale nagle wszyscy z nim rozmawiaja i jest ok.


znaczy nie wolno sie odzywac do ludzi ktorzy nie napisali w powitalini ? ( ja tylo staram sie zrozumiec co piszesz by nie miec watpliwosci , opinii nie przedstawie poki nie zrozumiem )
_________________
"- Nie wiedziałem, że wszyscy przeszliście na buddyzm i mówicie językiem ciasteczek szczęścia."

Hamilton Peter F

 
 
derbullaw 
Bajarz


Wiek: 111
Dołączył: 24 Lip 2007
Posty: 1463
Skąd: Pępek Wszechświata
Wysłany: 2012-11-17, 23:30   

Eeee, że się tak wyrażę elokwentnie. Wisi w dziale "O Nas" takie coś, jeszcze przez jacka napisane:

Cytat:
Administracja F451, choć prosi o przedstawienie się, nie wymaga od nikogo tego kategorycznie, warto więc to uszanować.
_________________
Kiedy w życiu jest źle
Gdy wszystko wk... Cię
Jeśli ochoty wciąż brak
Przebrzydły osrał Cię ptak

Na jedno przyszła pora
Wezwij Inkwizytora!
 
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2012-11-17, 23:41   

Ale dziwnym trafem,zawsze znajdywal sie ktos, kto nowego do powitalni sprowadzal, a tego jakos nikt... ale ok. Czepiam sie, bo to forum bylo znane z poprawnosci jezyka i formy wypowiedzi... moze faktycznie brakowalo tu kogos, kto ,, panienkami ,, rzuca miast przecinki stawic w zdaniu.
_________________
 
 
derbullaw 
Bajarz


Wiek: 111
Dołączył: 24 Lip 2007
Posty: 1463
Skąd: Pępek Wszechświata
Wysłany: 2012-11-18, 00:47   

Ja pajka znam od dawna. On umie pisać normalnie, baa raz chyba gdzieś nawet widziałem :mrgreen: . Po prostu ma taki sposób wyrazu myśli, trochę zabawa, trochę poezja. Robi to z premedytacją, a nie dlatego, że nie zna polszczyzny. Pewnie umie lepiej niż niejedno z nas :-P . Z moich obserwacji wynika, że jak komuś przeszkadza, że nowy user się nie przywitał, to albo prosi go, albo jeżeli jest to ewidentny spam, to lecą delikatne uszczypliwości.

Widać nikomu nie przeszkadzało do tej pory, że pajk opuścił dział powitań. Skoro jednak Tobie przeszkadza, to mu to normalnie napisz, zamiast jakąś okrężną drogą załatwiać sprawę.
Nie wiem, nie lubisz go czy co? Ja jak mi ktoś działa na nerwy, to go nie czytam, albo przynajmniej nie rozmawiam :-P .

Dobra, co miałem powiedzieć, to powiedziałem. Więcej się w temacie więcej wypowiadam ;-)
_________________
Kiedy w życiu jest źle
Gdy wszystko wk... Cię
Jeśli ochoty wciąż brak
Przebrzydły osrał Cię ptak

Na jedno przyszła pora
Wezwij Inkwizytora!
 
 
 
angel 
Znikopis
Devilka


Pomogła: 5 razy
Wiek: 105
Dołączyła: 23 Cze 2007
Posty: 5593
Skąd: z co piątej kinderniespodzianki
Wysłany: 2012-11-18, 10:59   

Nefra napisał/a:
Ale dziwnym trafem,zawsze znajdywal sie ktos, kto nowego do powitalni sprowadzal,


zapraszał sugerował a nie zmuszał bo nie ma przymusu pisania o sobie i nigdy nie będzie (mam nadzieję)

a i nie rozumiem tej wypowiedzi


x e
Cytat:
[Wczoraj 22:33] Nefra: czy mnie wzrok mami, czy tez naprawde widze pajka na 451
x e [Wczoraj 22:34] Nefra: na tym forum w sensie?
x e [Wczoraj 22:39] Nefra: bo jesli mniie zmysly nie omyly... To ja tesknie za forum' ktore jacek prowadziil. ; )



czyżbysmy byli zamkniętym forumem? i możliwość wejścia i bytności jest tylko dla wybranych? za jacka rządów tego o ile pamietam nie bylo każdy mógł wejśc i pisać bez wzgledu na to czy wszyscy go uwielbiali
_________________
.. kobieta jest tym bardziej anielska im ma więcej diabła w sobie .....

http://przepisyzestaregozeszytu.blogspot.com/
 
 
 
Kamila 
Dziejopis


Pomogła: 6 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 09 Sie 2006
Posty: 3959
Wysłany: 2012-11-18, 11:51   

Nefra napisał/a:
Jak to jest, ze pojawia sie nowy czlowiek na fotum, nie napisal jednego slowa w powitalni, ze juz o powitalny m watku szemrac nie bede, ale nagle wszyscy z nim rozmawiaja i jest ok. Bo znacie z innego forum? A jak inni uczestnicy w f451 nie znaja, to znaczy' ze maja poznac goscia po wypowiedziach, bo on na innych prawach i nie musi napisac w[ powitalni kilku slow o sobie? [/URL]



Ja chyba sie domyślam o co chodzi Nefi :) Swego czasu rejestrowali się tu przecież dziwni ludzie nie wiadomo skąd, żeby np dostać aktualny adres nsb, bo ktoś tam gdzieś tam napisał, że u nas można. Albo jacyś spamerzy. Faktycznie był moment, że obcy nie byli mile widziani, i sie musieli opowiedzieć kim i skąd są.

No ale osób znanych skądś tam z sieci się nigdy nikt nie czepiał ;) Sama znasz pajka z innego forum, więc nie rozumiem oburzenia? ;-)
Nikt wcześniej nic na ten temat nie mówil, a i sam pajk jest tu chwilę dłuższą zarejestrowany. I poza SB raczej się chyba nie wypowiada.

I - nie myslalam nigdy, ze dożyję chwili, ze Nefi zatęskni za Jackiem :bag:
_________________

 
 
MadMill 
Bajarz
Bucek


Pomógł: 1 raz
Wiek: 37
Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 1881
Skąd: Wawa
Wysłany: 2012-11-18, 12:56   

A o kogo chodzi tak w ogóle?
_________________
 
 
 
tygryska 
Fotomajster
pregowana



Pomogła: 9 razy
Wiek: 61
Dołączyła: 25 Lut 2007
Posty: 12655
Skąd: z tej samej bajki
Wysłany: 2012-11-18, 13:02   

o pajka ;)
_________________
kot tez czlowiek tylko ma ogon, futerko i jest madrzejszy...
 
 
 
ene 
Znikopis
eee.. ne!


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 6580
Wysłany: 2012-11-18, 13:12   

mi wydaje sie ze to o sposób pisania idzie a nie nick ;)

Nefra napisał/a:
Czepiam sie, bo to forum bylo znane z poprawnosci jezyka i formy wypowiedzi... moze faktycznie brakowalo tu kogos, kto ,, panienkami ,, rzuca miast przecinki stawic w zdaniu.
_________________
...
 
 
tygryska 
Fotomajster
pregowana



Pomogła: 9 razy
Wiek: 61
Dołączyła: 25 Lut 2007
Posty: 12655
Skąd: z tej samej bajki
Wysłany: 2012-11-18, 13:15   

szczerze mowiac przejrzalam az posty pajka i nie widze powodu do rwania szat ;) fakt pisze specyficznie ale znam czlowieka na zywo i lubie :) nie przeklina wiec nie mozna sie czepiac :> osoby do ktorych pisal jak widac spokojnie trawia sposob pisania pajka ;)
_________________
kot tez czlowiek tylko ma ogon, futerko i jest madrzejszy...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group