Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Adres mailowy w profilu - jawny, czy nie?

Czy jesteś za tym, żeby podany przez Ciebie w profilu adres mailowy był widoczny na forum?
Tak
79%
 79%  [ 19 ]
Nie
20%
 20%  [ 5 ]
Głosowań: 24
Wszystkich Głosów: 24

Autor Wiadomość
jacek 
Znikopis


Pomógł: 7 razy
Wiek: 58
Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 17304
Wysłany: 2007-11-27, 05:28   

batou napisał/a:
Nikt nie chce pokazywać publicznie maili osób, które sobie tego nie życzą. Te osoby mogą wyłączyć pokazywanie przycisku emailw swoim profilu. Zaś Ci, którzy chcą podawać swój adres na forum nie będą musieli (jak np. ja) wpisywać go w treści podpisu.
Jeśli ktoś nie życzy sobie wyświetlania swojego adresu to nie ma sensu używać tego przycisku, bo tak jak teraz dubluje on niejako funkcje spełniane przez PW. Cały pomysł ma ułatwić życie, a nie godzić w czyjąkolwiek prywatność


dokładnie tak - zresztą sam też podaję maila w podpisie i muszę powiedzieć, że nie zauważyłem zalewu spamem.

Regulamin w pkt. IV 17. ostrzega przed możliwymi zagrożeniami wynikającymi z upublicznienia maila, każdy więc wie na co się godzi.

Ja jestem za.
_________________
"Bóg także był autorem: jego proza to mężczyzna, jego poezja to kobieta" - Napoleon Bonaparte.
 
 
batou 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Wiek: 42
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 11315
Skąd: Tai chi
Wysłany: 2007-12-03, 13:45   

Wynik ankiety jest raczej jednoznaczny ;)

Proponowane zmiany zostaną wprowadzone, ale nie natychmiast. Dajemy kilka dni osobom, które nie chcą upubliczniania swoich adresów email na zmiany w profilach. Prosimy zrobić to jak najszybciej. W razie pytań :arrow: PW :)
_________________
"Bo poza tym, że gubisz włoski to jesteś całkiem ślicznym facetem."

 
 
jacek 
Znikopis


Pomógł: 7 razy
Wiek: 58
Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 17304
Wysłany: 2007-12-06, 04:48   

Ustawienia zostały zmienone. Jak ktoś nie chce pokazywać maila, to należy wyłączyć opcję: "Pokazuj mój Adres Email" w preferencjach profilu.
_________________
"Bóg także był autorem: jego proza to mężczyzna, jego poezja to kobieta" - Napoleon Bonaparte.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group