Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Jeszcze o forum które siadło...
Autor Wiadomość
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2007-01-23, 12:08   Jeszcze o forum które siadło...

ja sie na tym za bardzo nie znam, a nawet bardzo-bardzo się nie znam, ale nurtuje mnie pytanie, Czy to forum które siadło nadal jest tam gdzie było - tylko popsute? tzn czy nadal zajmuje tyle miejsca ile zajmowało? Czy to miejsce, które ono zajmuje ma jakiś wpływ na to ile posiadamy dla tego forum?
_________________
 
 
Krzyho 
Dziejopis
Moderator


Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 3224
Skąd: P-w
Wysłany: 2007-01-23, 12:42   

tutaj oczekujemy odpowiedzi od znawców tematu - necro czy piwko,
ja uważam, że tamto forum nie ma żadnego wpływu na to forum, ponieważ są to dwa odrębne fora połącząne linkami do bezpośredniego przemieszczania się między nimi.
 
 
 
necro 
Administrator
Mistrz Straszenia


Pomógł: 18 razy
Wiek: 109
Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 2699
Skąd: f451
Wysłany: 2007-01-23, 12:53   

Tamto i te forum to osobne konta. Jedno nie wplywa na drugie.

Tak tamto forum istnieje i jest tam gdzie bylo tylko ze jest popstute. A my nie mamy dostepu by je naprawic lub wyzerowac od poczatku.
_________________
"- Nie wiedziałem, że wszyscy przeszliście na buddyzm i mówicie językiem ciasteczek szczęścia."

Hamilton Peter F

 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2007-01-23, 13:13   

chyba żeby zgłosić do lycosa prosbę o likwidację, tak? Z tym ze jeśli ono nie rzutuje i nie zabiera nam miejsca to nie musimy?
_________________
 
 
Krzyho 
Dziejopis
Moderator


Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 3224
Skąd: P-w
Wysłany: 2007-01-23, 13:39   

Taki numer nie przejdzie, trzeba chyba mieć prawa do konta, czyli haseło, innaczej każdy mógłby "poprosić" o zlikwidowanie "tego" czy "innego" forum, a jeśli posiadasz hasła to samemu możesz zakładać czy likwidować forum.
 
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2007-01-23, 13:42   

hmmm... to co z tymi hasłami w końcu? Maleństwo założyło konto i nie zapisało haseł??? Ktos kto nie miał dostępu je pozmieniał??? Wpuściła kogoś złośliwego???Bo nie kumam???
:>
_________________
 
 
jacek 
Znikopis


Pomógł: 7 razy
Wiek: 58
Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 17304
Wysłany: 2007-01-23, 14:01   

Jeszcze raz: jest
Nefra napisał/a:
ja sie na tym za bardzo nie znam, a nawet bardzo-bardzo się nie znam, ale nurtuje mnie pytanie, Czy to forum które siadło nadal jest tam gdzie było - tylko popsute? tzn czy nadal zajmuje tyle miejsca ile zajmowało? Czy to miejsce, które ono zajmuje ma jakiś wpływ na to ile posiadamy dla tego forum?


Jest tam gdzie było i nie ma w tym momencie dla nas żadnego znaczenia oprócz tego, że gdyby ktoś znający się na temacie tam się dostał, to może mógłby zorientować się co tak naprawdę się stało. Nie ma żadnego wpływu na nic co dotyczy konta, na którym jest to (obecne) forum.

Nefra napisał/a:
chyba żeby zgłosić do lycosa prosbę o likwidację, tak? Z tym ze jeśli ono nie rzutuje i nie zabiera nam miejsca to nie musimy?


Po co? - poza tym cały czas piszę, że to są konta Malenstwa - nie nasze, moje, twoje, itd., więc zgłaszać sobie można. Zresztą sam ją poprosiłem aby trzymała tamto konto. Może się jeszcze przydać.

Nefra napisał/a:
hmmm... to co z tymi hasłami w końcu? Maleństwo założyło konto i nie zapisało haseł??? Ktos kto nie miał dostępu je pozmieniał??? Wpuściła kogoś złośliwego???Bo nie kumam???


Nie wiem czy nie zapisała, czy zapisała źle, czy coś się popieprzyło lycosowi. Wiem, że nikt inny haseł nie ma. A te, które miał albo od początku były nie takie, albo i nie. Tylko tyle, że przez pół roku nikt tego nie sprawdzał. Malenstwo napisała mi, że zwróciła się do lycosa - nie wiem czy o przypomnienie, czy o nowe hasła, ale że nic nie jeszcze ma.

I jeszcze raz - to nie był problem braku miejsca jako takiego - czyli patrz na pisanie postów. Być może generowane przeze mnie na dużą skalę zmiany spowodowały przeciążenie sql czy czegoś tam i dlatego padło.
_________________
"Bóg także był autorem: jego proza to mężczyzna, jego poezja to kobieta" - Napoleon Bonaparte.
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2007-01-23, 14:20   

a może ten znajomy maleństwa co zakładal to wszystko załozył na innych hasłach, potem miał zmienić na te co ona podała, tylko mu sie zapomniało??? :>
_________________
 
 
jacek 
Znikopis


Pomógł: 7 razy
Wiek: 58
Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 17304
Wysłany: 2007-01-23, 14:33   

Może... :cfaniak:
_________________
"Bóg także był autorem: jego proza to mężczyzna, jego poezja to kobieta" - Napoleon Bonaparte.
 
 
bodzio 
Bibliotekarz


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 268
Skąd: Mazowsze
Wysłany: 2007-01-23, 16:02   

A nie ma nikt kontaktu do Alukarda? On zakładał to forum i powinien mieć hasła.
 
 
jacek 
Znikopis


Pomógł: 7 razy
Wiek: 58
Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 17304
Wysłany: 2007-01-23, 18:30   

cygan - z tego co wiem to nie Alucard zakładał te fora - ale może się mylę, w każdym razie jest tak jak jest, na razie bądźmy spokojni, niemniej jednak jak to się mówi również bądźmy: "silni, zwarci i, rzecz jasna gotowi..." :)
_________________
"Bóg także był autorem: jego proza to mężczyzna, jego poezja to kobieta" - Napoleon Bonaparte.
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2007-01-23, 18:35   

Mówił mi ze to nie on :mruga:
_________________
 
 
majka-2 
Krótkopis


Pomogła: 1 raz
Wiek: 45
Dołączyła: 30 Sie 2006
Posty: 166
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2007-01-28, 10:17   

Ja mam kontakt do Alucarda, gdyby komuś był potrzebny.
 
 
 
jacek 
Znikopis


Pomógł: 7 razy
Wiek: 58
Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 17304
Wysłany: 2007-01-30, 05:42   

no to już wiemy kto naprawił tamto forum, tzn. zainstalował wszystko od początku - dzięki Necro :bravo: Teraz możemy się zastanowić jak je wykorzystać :)

majka-2 napisał/a:
Ja mam kontakt do Alucarda, gdyby komuś był potrzebny


byłby - ja miałem jakiś stary e-mail - widocznie już za stary, a dobrze by było się Alu o kilka spraw zapytać :)
_________________
"Bóg także był autorem: jego proza to mężczyzna, jego poezja to kobieta" - Napoleon Bonaparte.
 
 
majka-2 
Krótkopis


Pomogła: 1 raz
Wiek: 45
Dołączyła: 30 Sie 2006
Posty: 166
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2007-01-30, 10:57   

Wrzuciłam Ci namiary na priva.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group